Türkiye'nin otomotiv sektöründeki öncülerinden Togg, T10X modelini güncellenen yazılımıyla daha da akıllı hale getiriyor. Togg'dan yapılan açıklamaya göre, T10X artık kullanıcılarını yüz tanıma özelliğiyle karşılıyor.

Türkiye genelinde 23 bini aşkın T10X sürücüsü, yeni güncellemeyle birlikte aracın en büyük uçtan uca bilgi eğlence ekranındaki uygulamalardan tam ekran ve farklı renk temalarıyla faydalanabilecekler. Artık kullanıcılar, T10X'e manuel olarak pin girmek zorunda kalmadan yüz tanıma yöntemiyle oturum açabilecekler.

Yeni güncelleme olan 1.4.0 ile T10X ekranları yepyeni bir arayüz tasarımına kavuşurken, kullanıcılar diledikleri renk temalarını seçebilecekler. Ayrıca, aynı aracı kullanan farklı kullanıcılar için profil bazlı kişiselleştirme hafızası da sunulacak. Bu özellik sayesinde, farklı kullanıcı profilleri için özelleştirmeler hatırlanacak ve kullanıcılar arasında geçiş yapmak daha kolay hale gelecek.

Sağlık Sektöründe Yapay Zeka Devrimi: Hastaneler Hastaların Ayağına Geliyor Sağlık Sektöründe Yapay Zeka Devrimi: Hastaneler Hastaların Ayağına Geliyor

Güncelleme ile birlikte gelen iklimlendirme planlaması özelliği ise T10X kullanıcılarına yolculuklarını daha konforlu hale getirme imkanı sağlayacak. Artık sürücüler, iklimlendirme programlarını önceden planlayarak kabin ısısını istedikleri seviyeye getirebilecekler.

Togg T10X'in 1.4.0 güncellemesi, "Yenilik Elçisi" olarak belirlenen 400 kullanıcının deneyimine sunulduktan sonra tüm T10X kullanıcılarına yayınlanmaya başladı. Bu güncellemeyle birlikte Togg, kullanıcılarına daha güvenli, konforlu ve kişiselleştirilebilir bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı