Yüksek enflasyonun küresel çapta etkili olmaya devam ettiği şu günlerde, ülkemizde de zamlı fiyat listeleri gündemden düşmemeye başladı. Pandemi döneminden bu yana gelişen tüm olumsuz durumlar sebebi ile akaryakıttan giyime, teknolojik ürünlerden otomotive kadar birçok sektörde zamlı fiyat listeleri ile karşı karşıya kalan vatandaşlar, bu süreci en az hasarla atlatabilmek adına güncel destek kampanyalarına yöneldi.

Uzun bir süredir arka arkaya açıklanmaya devam edilen zamlardan ötürü bütçe kontrollerini adeta kaybeden tüketiciler kasım ayının son fırsatlarını kaçırmamak üzere sorgulamalarına devam ederlerken bir açıklama da İpragaz’dan geldi.

Sektörün en güçlü isimleri arasında yer alan ancak son dönemlerde faaliyetlerinin yanı sıra zamlı fiyat listeleri ile de dikkat çeken İpragaz, bir süredir devam eden kampanyası için son günün gelmiş olduğunu bildirdi. Tüpgaz firması, yalnızca Turkcell kullanıcılarını ilgilendiren kampanyasının tüm detaylarını aktardı.

TURKCELL KULLANICILARINA İNDİRİMLİ EV TÜPÜ SATIŞI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Karatepe, Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek ile Görüştü CHP Genel Başkan Yardımcısı Karatepe, Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek ile Görüştü

ipragazda-kampanya-basladi-tup-fi-EInz

Tüpgaz sektörünün en gelişmiş üyeleri arasında yer alan ve senelerdir de tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam eden İpragaz, son olarak bir kampanya haberi ile gündeme geldi. Zamlı tüp fiyatlarından şikayetçi olan tüketicilere seslenen firma, bugün sona erecek olan kampanyasının detaylarını aktardı.

İpragaz tarafından duyurulmuş olan tüpgaz kampanyası kapsamında Turkcell Bizce kullanıcılarına indirimli ev tüpü satın alma hakkı tanımlanacaktır. Hak kapsamında tüketicilere 12 kg’lık ev tüpünü 460 TL’ye satın alabileceklerdir.

İPRAGAZ İNDİRİMLİ EV TÜPÜ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

28 Kasım 2023 Salı günü saat 23:59’a kadar geçerli olacak olan kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler için kampanya başvuru detayları yayınlandı.

Turkcell Bizce uygulamasının açılan ekranında yer alan ‘şifre al’ butonu üzerinden bir şifre oluşturan ve İpragaz’dan o şifre ile sipariş oluşturan tüm bireysel tüketicilere, indirim hakkından yararlanabilecekler. Yanı sıra cep telefonlarının mesajlar kısmından IPRAGAZ yazıp 2263’e kısa SMS gönderen Turkcell Bizce kullanıcıları da kampanya kapsamında indirim hakkı elde edebilecekler.

Kaynak: (Haber Merkezi)