Kasım ayının son gününde kendileri için duyurulan fırsatları kaçırmamak adına bankaları yakın takip altına alan emeklilere, son olarak Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan müjdeli bir haber geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü kapsamında emeklilere promosyon ödemesi yapacağını bildiren katılım bankası, kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş ödemesi alan tüm emeklilere hesapları karşılığında promosyon ödemesi yapılacağını bildiren Türkiye Finans Katılım Bankası, ayrıca belirli kriterleri yerine getirenlere de hediye TL’lerin tanımlanacağını ifade etti.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN EMEKLİLERE PROMOSYON HARİCİ HEDİYE

maas

Kasım ayı boyunca düzenlediği kredi ve kredi kartı kampanyaları aracılığı ile tüketicilerin bütçelerine destek vermeye çalışan Türkiye Finans Katılım Bankası, son olarak emeklilerin yüzlerini güldüren bir kampanyaya imza attı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 19 KİT Özelleştirme İddialarını Yalanladı Hazine ve Maliye Bakanlığı, 19 KİT Özelleştirme İddialarını Yalanladı

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından duyurulan emekli promosyonu kampanyasına göre maaş hesaplarını bankaya taşıyanlara maaş harici ödeme yapılacak. İlgili hesabın 3 yıl bankada kalacağının sözünü veren emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme verilecek:

  • Maaşı 3.499 TL’ye kadar olanlara: 3 bin 500 TL
  • Maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olanlara: 5 bin TL
  • Maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olanlara: 6 bin 500 TL
  • Maaşı 10.000 bin TL ve üzerinde olanlara: 7 bin 500 TL

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI’NDAN EMEKLİLERE PROMOSYON HARİCİ ÖDEME HEDİYESİ

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından verilen bilgiye göre emeklilere 7 bin 500 TL’lik promosyon haricinde de ek ödemeler tanımlanacak. Söz konusu ödemelerin ilki otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında verilecek. En az 2 otomatik fatura ödeme talimatı verenlere promosyon harici 250, 1000, 1500, 2000 TL tutarlarında ödül tanımlanacak.

Yedek hesap başvurusu yapanlara da ek ödeme tanımlanacağını bildiren Türkiye Finans Katılım Bankası, maaş aralıklarına göre sırası ile; 250 TL, 500 TL, 500 TL ve 500 TL tutarlarında ödül tanımının yapılacağını ifade etti.

Kaynak: (Haber Merkezi)