Muhabirlik yaptığı dönemlerde de birçok önemli habere imza atan Acun Ilıcalı, sonrasında yarışmalar organize ederek kariyerinde büyük bir sıçrama yaşamayı başardı. ‘Var Mısın Yok Musun?’, ‘MasterChef Türkiye’, ‘O Ses Türkiye’, ‘Yetenek Sizsiniz’ gibi yarışma programları ile önemli başarılara imza atan Ilıcalı, özellikle yurt dışında da yayınlanan ‘Survivor’ isimli yarışma ile adeta bir fenomen haline geldi.

Senelerdir ekranların en çok izlenen yapımlarına imza atan ve bu sayede de servetine servet ekleyen medya patronu Acun Ilıcalı, son olarak Survivor’ın yeni sezonu ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündeme geldi. Bu sene ‘All Star’ konsepti ile izleyicisinin karşısına çıkacak olan fenomen yarışma programı için hazırlıklar devam ederken yarışmacı kadrosunun netleşmiş olduğu öğrenildi. Peki, Survivor 2024 All Star kadrosunda kimler var? Survivor 2024 All Star ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

SURVIVOR’IN YENİ SEZONU İÇİN TARİH BELLİ OLDU

pmCuvNUWNEWY3Pz6QtbYMQ

Instagram hesabı üzerinden yayınladığı gönderiler aracılığı ile Survivor’ın yeni sezonu hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon diğer sezonlardan farklı olarak ilk kez SMS oylamasının olmayacağını belirtti. Ilıcalı’nın bu açıklaması yarışmacıları sevindirip seyircileri şaşkına çevirirken yeni sezonun ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu.

Şu an için gelen bilgilere göre Survivor’ın yeni sezonu için MasterChef Türkiye’nin bitmesi beklenecek. Tahminlere göre fenomen yarışma programının yeni sezonu Şubat 2024 gibi başlayacak.

SURVIVOR’IN 2024 ALL STAR KADROSUNDA KİMLER VAR?

Gönül Dağı hayranlarının tadı tuzu kalmadı! Sürpriz aylıklar herkesi şaşırttı! 2 isim daha diziye veda ediyor… Gönül Dağı hayranlarının tadı tuzu kalmadı! Sürpriz aylıklar herkesi şaşırttı! 2 isim daha diziye veda ediyor…

Bu sene 16 efsane yarışmacıyı kadrosunda barındıracak olan fenomen yarışma programı, şimdiden izleyicisini heyecanlandırmayı başardı. Acun Ilıcalı tarafından verilen bilgilere göre All Star sezonunda şu isimler performans sergileyecek:

- Damla Can, Turabi, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Seda Ocak, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Özgür Tetik, Gizem Memiç, Yasin Obuz, Sahra Işık.

Kaynak: Haber Merkezi