Şanlıurfa'da yeni enerji hatlarıyla kurulu güç yüzde 11 artacak Şanlıurfa'da yeni enerji hatlarıyla kurulu güç yüzde 11 artacak

Umut Kervanı Vakfı'nın Siverek Temsilciliği, Gazze'ye gönderilmek üzere "Gazzeli Kardeşinle Ekmeğini Paylaş" kampanyasını başlattı. İşgalci siyonist saldırılarından etkilenen Gazze halkına destek olmak amacıyla düzenlenen kampanya, Siverek ilçesinde büyük ilgi gördü.

Umut Kervanı Siverek Temsilcisi Hikmet Temur, kampanya kapsamında Siverek halkına yapılan çağrıda, "Gazzeli Kardeşlerimizle Ekmeğimizi Paylaşalım" diyerek çağrıda bulundu.

Temur, aylardır Filistin’de yapılan katliamlara farklı yollarla tepki gösteren Filistinli kardeşlerine desteğini esirgemediğini bu konuda Siverek halkını takdir eden, bu çağrılarına destek en güzel şekilde vereceğini belirtti.

Temur, "Gazzeli Kardeşinle Ekmeğini Paylaş adıyla başlattığımız bu kampanyamız bir hafta süre ile devam edecek. Herkesin ve her kesimin az çok demeden bu seferberliğe katılmasını bekliyoruz. Yardımlarını Umut Kervanı IBAN numaralarımıza ve Siverek Yenişehir’de bulunan temsilciğimize telefon numaralarımızdan bize ulaştırtabilirler. Bizlerde sizden gelen bu yardımları Gazzeli kardeşlerimize ekmek alarak bir nebze de olsa destek vereceğiz.  Yardım kampanyamız 17 Temmuz 2024 tarihine kadar devam edecektir." dedi.

Kaynak: (İLKHA)