Yeni Müfredatın Odağındaki Türkçe Becerileri Ölçen Büyük Araştırma Tamamlandı Yeni Müfredatın Odağındaki Türkçe Becerileri Ölçen Büyük Araştırma Tamamlandı

Ankara, Bahçeşehir ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversiteleri, akademik kadrolarına güç katacak yeni akademisyenler arıyor. Toplamda 9 akademik personel alımı için ilanlar yayımlandı.

Ankara Bilim Üniversitesi, çeşitli birim ve bölümlerine 1 profesör, 2 doçent ve 3 öğretim görevlisi alacak. Başvuruların 6 Mayıs'a kadar devam edeceği ilan için adaylar, başvurularını Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğü'ne şahsen veya posta yoluyla gerçekleştirebilecekler.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü'nde istihdam edilmek üzere Bahçeşehir Üniversitesi 1 profesör alacak. Başvurular, 6 Mayıs'a kadar Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'na şahsen veya kurye yoluyla yapılacak.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Yabancı Diller Bölümü'ne 2 öğretim görevlisi alacak. Başvurular, 7 Mayıs'a kadar TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü'ne şahsen ve posta yoluyla yapılacak.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı