Viranşehir'de Medine Pazarı İsrail Mallarına Boykot Ediyor: "İş yerimizde İsrail malları satılmamaktadır" Viranşehir'de Medine Pazarı İsrail Mallarına Boykot Ediyor: "İş yerimizde İsrail malları satılmamaktadır"

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinin Kaymakamı Önder Koç, Pençe-Kilit Harekatı'nda yaralanan Piyade Sözleşmeli Er İbrahim İl'i evinde ziyaret etti. Teröristlerle 18 Ekim'de gerçekleşen çatışmada yaralanan askeri ziyaret eden Kaymakam Koç, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaymakam Koç, Anıt Mahallesi'ndeki evinde yaralı askeri ziyaret etti. Ziyaret sırasında Koç, İbrahim İl'e geçmiş olsun temennisinde bulundu ve sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Bir süre sohbet eden Koç, yaralı askerin moralini yükseltmeye çalıştı.

Ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Osman Berber ve İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran da Kaymakam Koç'a eşlik etti. İbrahim İl, ziyaret dolayısıyla Kaymakam Koç'a ve beraberindekilere teşekkür etti.

Pençe-Kilit Harekatı, terör örgütleriyle mücadele kapsamında gerçekleştirilen bir operasyondur. Bu harekatta yaralanan Piyade Sözleşmeli Er İbrahim İl'in ziyareti, askerlerin moralini yükseltmek ve onlara destek vermek amacıyla gerçekleştirildi.