Galatasaray’ın şampiyonluk mimarı oyuncusu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, İtalya’da yayınlanmakta olan Gente dergisine önemli bir demeç verdi. Nara, yakalandığı hastalığı ve eşi ile olan ilişkisini samimi olarak anlattı.

Mauro’nun kendisine çok destek olduğunu ifade eden Wanda Nara, güzel bir haberi de dergiye verdiği demeçte paylaştı. Geçtiğimiz sene bir kriz yaşayan ve ayrılma noktasına gelen çiftin yeniden nikah masasına oturacağı öğrenildi. İşte Nara’nın açıklamaları.

NARA: ŞİMDİLİK İYİYİM

65577a0fb029e652-w1200xh1500

Hastalığını artık herkesin bildiğini ifade eden Wanda Nara "Tek parçayım ve şimdilik iyiyim. Doğanın akıllı olduğuna ve ailemde bu hastalıkla uğraşmak zorunda kalan tek kişi olduğuma inandığım anlar oluyor. Kendimi beğenmiş gibi görünmek ya da bu hastalığı yenmişim gibi davranmak istemiyorum. Başlangıçta o kadar zorlandım ki felç oldum. Klinikten döndükten ve durumumu öğrendikten sonra, dört gün boyunca hiçbir erişimim olmadan odama kapandım.

Sadece Mauro yemek getirdiğinde odamdan çıkmak istedim. Benden önce her şeyi fark etti ve uygun şekilde yanıt verdi. Beni korudu, kolladı ve benimle birlikte doktora giderken çocukların günlük ihtiyaçlarını karşıladı. O benim en büyük destekçim oldu ve hala da öyle."

Meteorolojiden Batı ve Doğu Karadeniz İçin Fırtına Uyarısı Meteorolojiden Batı ve Doğu Karadeniz İçin Fırtına Uyarısı

YENİDEN EVLENME TEKLİF ETTİ

Özel hayatıyla ilgili olarak Nara, Icardi ile yeniden evleneceklerini açıkladı. Nara, Arjantinli futbolcunun kendisine bir kez daha evlenme teklif ettiğini ifade ederek, "Mauro, birlikte geçirdiğimiz onca yıldan sonra bana evlenme teklif etti! Birbirimize 27 Mayıs 2014'te ömür boyu sürecek bir aşk sözü verdik.

Henüz herhangi bir plan yapmamış olmamıza ve teklifin nispeten yeni olmasına rağmen, yine de almak hoştu. Düğünü Arjantin'de yapıp yapmayacağımızdan emin değilim. Ailemiz Arjantin'de ama yemin ederim oturup bunu planlayacak zamanımız bile olmadı. Dolayısıyla bu hayali gerçekleştirmeyi başarırsak Arjantin'e gideceğimizi varsayıyorum. Aslında 23 Aralık'a kadar Roma-İstanbul rutinine devam edeceğim.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (Haber Merkezi)