Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında 2005 yılından bu yana ekranlara gelmeye devam eden efsane yarışma programı Survivor, yeni sezonu için geri sayıma başladı. Bu sezon köklü değişiklikler ile izleyicisinin karşısına çıkacağı duyurulmuş olan yarışma programının kadrosu da belli oldu. 

MasterChef Türkiye All Star sezonunun tamamlanması ile birlikte 2024 yılının başlarında izleyicinin beğenisine sunulacağı tahmin edilen Survivor, All Star konsepti ile Tv8’in yayın akışında yer alacak. Yarışmanın yeni sezonunda Nagihan Karadere, Seda Ocak, Nihat Altınkaya, Ogeday Girişken gibi güçlü isimler de performans sergileyecek. Ayrıca yarışma tarihinin en başarılı isimlerinden olan ‘Turbo’ lakaplı Turabi Çamkıran da parkurlarda yer alacak.

Survivor’a üst üste iki kere şampiyon olarak damgasını vuran Turbo Turabi, seneler sonra Amerika’daki hayatını bırakarak Türkiye’ye geri döndü. Geçirdiği rahatsızlık sebebi ile hayranlarını korkutan Çamkıran, bundan sonra daha düzenli bir yaşam için elinden geleni yapacağını belirtti. Son olarak Acun Ilıcalı ile yeni pozunu yayınlayan Çamkıran’ın diğer yarışmacılara verdiği gözdağı, gündeme bomba gibi düştü.

ILICALI’YA TEŞEKKÜR ETTİ

6549e2a186b2443314d47ff3

Türkiye, Yerli ve Milli İmkânlarla 5G Altyapısını Geliştiriyor Türkiye, Yerli ve Milli İmkânlarla 5G Altyapısını Geliştiriyor

Yeni sezon öncesinde Acun Ilıcalı ile bir araya gelen Çamkıran, Ilıcalı ile birlikte çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yayınladı. Ilıcalı’yı övmelere doyamayan Çamkıran, hayallerini gerçekleştirme yolunda Ilıcalı’dan hep destek gördüğünü ifade etti. Ayrıca Hollywood’daki kariyerinde de Ilıcalı’nın kendisini hiç yalnız bırakmadığını belirten Çamkıran, medya patronuna her şey için teşekkür etti.

O GÖNDERME OLAY YARATTI

Bu sene Survivor’da SMS oylamasının olmayacağının açıklanmasının hemen ardından yeni konseptte kimsenin karşısında duracak bir güce sahip olmadığını belirterek iddiasını ortaya koyan Çamkıran, Ilıcalı ile olan pozunun altına şöyle bir not düştü: “Çok çalışıp kafasını kullananlar için Survivor tüm hayallerin gerçekleşecek olduğu yerdir. Yatanlar, vefasızlar, kansızlar ve de kafasını kullanmayanlar için sadece açlık ve zorluklar ile dolu bir ada turudur.”

Kaynak: Haber Merkezi