Son dönemin en çok ilgi gören televizyon dizilerinden Yalı Çapkını yeni bölümleriyle her Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Sevilen dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alırken oyuncu kadrosundaki diğer isimler de dikkat çekiyor. Yalı Çapkını oyuncularından Buçe Buse Kahraman sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi.

Reyting rekorları kıran Yalı Çapkını’nın Pelin’i Buçe Buse Kahraman sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Güzel oyuncu, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başardı. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile kısa sürede ünlenen Kahraman’ın sevgilisiyle birlikte verdiği pozlar çok konuşuldu.

BUÇE BUSE KAHRAMAN’IN SEVGİLİSİ KİM?

adsiz-001

Sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan Buçe Buse Kahraman’dan romantik paylaşımlar geldi. Sevgilisi ile pozlarını paylaşan güzel oyuncu, böylelikle sevgilisini ilk kez takipçileriyle tanıştırmış oldu. Yalı Çapkı’nın Pelin’i, aşk hayatıyla da sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmedi.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Buçe Buse Kahraman, sevgilisiyle pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Güzel oyuncunun büyük ilgi gören bu paylaşıma “Sen geldin benim deli köşemde durdun” notunu düşmesi dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun takipçileri bu paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

TAKİPÇİLERİNDEN BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Dizi oyuncusu Buçe Buse Kahraman’ın sosyal medyadaki paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni topladı. Güzel oyuncunun takipçileri bu pozlara “Enişte çok şanslı”, “Çok mutlu olun” ve “Maşallah size” gibi yorumlar yaptı. Sevgilisi ile el ele pozunu paylaşan Buçe Buse Kahraman’ın aşk hayatı sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmedi.

Gazze’de gazetecilerin katliamı: 63 ölü Gazze’de gazetecilerin katliamı: 63 ölü

Kaynak: Haber Merkezi