Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor isimlerinin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, geçtiğimiz yıl Eylül ayında izleyici karşısına çıkmaya başladı. Şimdilerde 2. sezonuyla ekranlara gelen dizi, kısa sürede geniş bir kitleye ulaştı ve dizi şimdilerde reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Sevilen dizide ilk sezonda “Fuat” karakteri ile yer alan ve sezon sonunda diziden ayrılan Doğukan Polat, ayrılığı ile sevenlerini üzmüştü. Polat’ın yeni adresi belli oldu.

Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı “Fuat Korhan” karakteri ile dizinin izleyicileri tarafından takdir toplayan ve performansı çok beğenilen Doğukan Polat, dizinin ilk sezonunun sonunda yapıma veda ederek sevenlerini üzmüştü. Ünlü oyuncunun diziden ayrılması, söz konusu dönemde sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri olmuştu. Yalı Çapkını dizisinden sonra başka yapımlarda rol alıp almayacağı merak edilen Polat’ın yeni adresi belli oldu. İşte detaylar…

YALI ÇAPKINI’NDAN SONRAKİ ADRESİ BELLİ OLDU

dogukan-gw8i_cover

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yalı Çapkını dizisinden ilk sezonun sonunda ayrılan ünlü oyuncu Doğukan Polat, “Ağlayan Gelin” dizisi ile anlaştı. Yakında TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan, Bozdağ Film imzalı Ağlayan Gelin, Yıldız Aşanboğa’nın yönetmenliğinde ekranlara gelecek. Doğukan Polat ise habere göre dizide “Ünal” karakteri ile yer alacak.

YENİ DİZİSİNDE TERS KÖŞE YAPACAK

Irak ve Suriye'nin Kuzeyinde 17 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale Getirildi Irak ve Suriye'nin Kuzeyinde 17 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Ağlayan Gelin dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem isimleri kaleme alıyor. Doğukan Polat, bu dizide “Ünal” rolüyle, kötü karakteri canlandıracak. Yalı Çapkını dizisinden sonra Polat, izleyiciye bu dizi ile ters köşe yapmaya hazırlanıyor.

Henüz başrol kadın oyuncu arayışının sürdüğü öğrenilen Ağlayan Gelin dizisinde ayrıca Feyyaz Şerifoğlu, Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Meral Çetinkaya, Sinem Öztürk, Noyan Uzer ve Sidar Tublek isimleri yer alıyor. Dizi büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)