Kanallar arası reyting savaşının iyiden iyiye kızıştığı şu günlerde, izleyicileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Bir süre önce duyurulmuş ve özellikle başrol kadın oyuncuları ile dikkat çekmiş olan Ne Gemiler Yaktım’ın fragmanı yayınlandı.

Yeni dizilerin izleyiciler tarafından yakın takip altına alınmış olduğu şu günlerde, Show TV de bombayı patlattı. Teşkilat dizisinin kadrosundan 3 yılın ardından ayrılan Deniz Baysel’in rol alacağı Ne Gemiler Yaktım, dün akşam fragmanı ile akışta yer aldı.

Kurban Bayramı Tatilinde Trafik Kazalarında 49 Kişi Hayatını Kaybetti Kurban Bayramı Tatilinde Trafik Kazalarında 49 Kişi Hayatını Kaybetti

TRT1’in efsane dizisi Teşkilat’ta canlandırdığı ‘Zehra’ karakteri ile hafızalara kazınan Baysel’in yeni dizisi için geri sayım başladı. Devrim Özkan’ın da rol aldığı yeni dizinin ilk fragmanı adeta nefes kesti. Peki, Ne Gemiler Yaktım’ın konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte ayrıntılar…

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİNİN TÜM DETAYLARI

f-msk1pw0aayf5u

Ay Yapım imzası ile ekranlara gelmeye hazırlanan Ne Gemiler Yaktım, dün birinci tanıtımı ile izleyicinin karşısına çıktı. Aksiyon sahneleri, oyuncu performansları ve farklı konusu ile dikkat çeken dizi, izleyicileri heyecanlandırdı.

Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırılmış olan Ne Gemiler Yaktım için “Kadınlar ikiye ayrılır, birbirlerinin kurdu ve yurdu olanlar” sloganı kullanıldı. Kadınların trajik hikayelerini konu edinen dizide ortak noktaları ‘annelik’ olan Yasemin ile Fidan’ın yolları kesişiyor.

Kadınların birbirlerine nasıl destek olabileceklerini gözler önüne serecek olan yeni dizinin kadrosunda şu isimler yer alıyor:

- Deniz Baysel, Devrim Özkan, Berk Hakman, Erkan Kolçak Köstendil, Mert Denizmen, Nazmi Kırık, Onuryay Evrentan, Ata Çağlan Timur, Çiğdem Selışık Onat, Macit Koper, Süreyya Kilimci.

NE GEMİLER YAKTIM’IN İLK BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Show TV’de yayınlanacak olan Ne Gemiler Yaktım’ın ilk bölümü, 4 Aralık Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Kaynak: (Haber Merkezi)