Yılbaşı gecesi ünlü şarkıcıların sahne alacağı konserlerin ücretleri ortaya çıktı. Bazı şarkıcılar, yılbaşı gecesi için milyonlarca lira talep ediyor. Öte yandan, bu konserleri izlemek isteyenler de ciddi bir bütçe ayırmak zorunda kalacaklar. İşte yılbaşı gecesi ünlü şarkıcıların alacağı ücretler ve bilet fiyatları…

Türkiye, Yerli ve Milli İmkânlarla 5G Altyapısını Geliştiriyor Türkiye, Yerli ve Milli İmkânlarla 5G Altyapısını Geliştiriyor

Müge Dağıstanlı’nın yapmış olduğu habere göre yılbaşı için program ayarlamaları yapan bazı ünlü isimlerin alacakları ücretler belli oldu. Fiyatları görenler şoke oluyor. Milyonlar havada uçuşuyor. İşte Müge Dağıstanlı’nın haberine göre ünlülerin alacak olduğu ücretler.

EN YÜKSEK ÜCRETİ KİM ALACK?

ajda-kenan-dogulu-750x464

Edis, merakla beklenen yılbaşı konseri için 4 milyon lira ücret talep ediyor. Benzer şekilde Hadise'nin yılbaşı performansı için ücreti de 4 milyon lira olarak belirlendi. Ajda Pekkan ise yılbaşı ücretini 6 milyon lira gibi daha yüksek bir rakam olarak belirledi.

2024'ü Ebru Gündeş'in büyüleyici sesi ile karşılamak isteyen bir mekânın, sanatçının performansı için 4,5 milyon lira gibi yüksek bir meblağ ödemeye hazır olması gerekiyor. Kenan Doğulu'nun yılbaşı gecesi 3 saatlik büyüleyici program için talep ettiği rakam ise 5 milyon lirayı buluyor.

İŞTE ÜNLÜ İSİMLERİN İSTEDİKLERİ RAKAMLAR

Yılbaşı gecesi, birçok ünlü şarkıcı sahne alacak ve hayranlarıyla yeni yılı kutlayacak. Ancak, bu konserler için şarkıcılar yüksek ücretler istiyor. Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, yılbaşı gecesi ünlü şarkıcıların alacağı ücretler şöyle:

Ajda Pekkan: 6 milyon lira

Kenan Doğulu: 5 milyon lira

Edis: 4 milyon lira

Hadise: 4 milyon lira

Ebru Gündeş: 4.5 milyon lira

Sibel Can: 4 milyon lira

Sıla: 4 milyon lira

Sertab Erener: 4 milyon lira

Gülşen: 3.5 milyon lira

Yıldız Tilbe: 3.5 milyon lira

Murat Boz: 3.5 milyon lira

Şevval Sam: 2.5 milyon lira

Melike Şahin: 2.5 milyon lira

Serdar Ortaç: 2.5 milyon lira

Zeynep Bastık: 2.5 milyon lira

Teoman: 2.2 milyon lira

Aleyna Tilki: 2 milyon lira

Defne Samyeli: 1.2 milyon lira

Halil Sezai: 450 bin lira

Coşkun Sabah: 300 bin lira

Kaynak: Haber Merkezi