Ekranların iddialı isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Perihan Savaş’ın müzik dünyasının ‘İmparator’u olarak anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile gerçekleştirdiği evliliğinden dünyaya gelen kızı Melek Zübeyde Akkaş, seneler sonra yeniden ortaya çıktı. Çocukluğundan bu yana pek kamera önünde olmayı tercih etmeyen Melek Zübeyde Akkaş’ın son halini gören sosyal medya kullanıcıları ise, ünlü ismin kime benzediğine çoktan karar verdi.

Gözlerden uzak yaşantısı nedeniyle İbrahim Tatlıses’in diğer çocuklarına nazaran daha az konuşulan Melek Zübeyde Akkaş, kardeşlerinin düğünlerinin ardından bir sosyal medya paylaşımında ortaya çıktı. Sosyal medya paylaşımındaki haliyle sosyal medyanın gündemine oturan Melek Zübeyde Akkaş’ın son haline adeta yorum yağdı. İşte Melek Zübeyde Akkaş’ın son hali…

MELEK ZÜBEYDE AKKAŞ, BU KEZ BİR PAYLAŞIMDA ORTAYA ÇIKTI

1200x627-ibrahim-tatlises-ve-perihan-savasin-kizi-melek-zubeyde-ortaya-cikti-gozden-uzak-yasiyordu-ido-tatlisesin-esi-y-1665731638106

Son birkaç seneyi düğünler ile geçiren Melek Zübeyde Akkaş, anne ve babasından dünyaya gelen kardeşlerinin düğünlerinin tamamına katıldı. İlk olarak Perihan Savaş’ın oğlu Zafer Savaş’ın düğününde görülen Melek Zübeyde Akkaş, sonrasında ise İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin düğününde ortaya çıkmıştı. Ardından gerçekleşen Dilan Çıtak Tatlıses’in düğününe de katılan Melek Zübeyde Akkaş, düğünleri tamamlamasının ardından sakin hayatına yeniden geri döndü. Eşi ve çocuklarıyla gözlerden uzak bir yaşam süren Melek Zübeyde Akkaş’la bir fotoğraf paylaşan Yasemin Şefkatli ise, sosyal medyanın gündemini değiştirdi.

MELEK ZÜBEYDE AKKAŞ, DAHA ÇOK ANNESİNE BENZETİLDİ

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak? Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak?

Annesi Perihan Savaş ile babası İbrahim Tatlıses’in aksine sakin bir hayat yaşamayı tercih eden ve kameralardan uzak kalan Melek Zübeyde Akkaş, bu kez Yasemin Şefkatli’nin yapmış olduğu bir paylaşımda ortaya çıktı. Bu paylaşımın sosyal medyanın gündemine oturmasının ardından tüm odağı üzerine çeken Melek Zübeyde Akkaş, sosyal medya kullanıcılarının yakın markajına girdi. Melek Zübeyde Akkaş’ın çocukluğunu hatırlayan sosyal medya kullanıcıları, ünlü ismin pek de değişmediğini savunurken; pek çok sosyal medya kullanıcısı Melek Zübeyde Akkaş’ı annesine benzetti. Yasemin Şefkatli’nin yapmış olduğu paylaşıma yorum yağarken; sosyal medya kullanıcıları yapmış oldukları yorumlarda ‘Annesi kadar zarif’, ‘Ne kadar güzel’ gibi övgü dolu ifadeler kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi