Sınav Giriş Belgeleri Erişimde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 28 Nisan’da gerçekleştirilecek olan 2024 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (2024-EKPSS) başvuran adayların beklediği haber geldi. Adayların sınava giriş belgeleri, ÖSYM’nin resmi web sitesi üzerinden erişime sunuldu.

Sınav Yerleri Belli Oldu Adaylar, sınava girecekleri bina ve salon bilgilerini içeren belgelerini, ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden temin edebilirler. Bu belgeler, sınav günü adayların sınav binalarına giriş yapabilmeleri için zorunlu olacak.

KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Oturumu Başladı KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Oturumu Başladı

Sınav Öncesi Kontroller Adayların, sınav giriş belgelerini sınav gününden önce kontrol etmeleri ve sınav yerlerini öğrenmeleri önem taşıyor. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için belgelerin çıktısının alınması ve sınav günü yanında bulundurulması gerekiyor.

 2024-EKPSS’ye katılacak adaylar için sınav hazırlıklarının son aşaması başladı. Sınav giriş belgelerinin alınması ve sınav yerlerinin öğrenilmesi ile adaylar, sınav günü için son hazırlıklarını tamamlayabilirler. Başarılar dileriz!

Kaynak: (İLKHA)