Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen "Muhabbet Buluşmaları" programına katılarak çocuk ve gençlerle bir araya geldi.

Şanlıurfa'da gençliğe "Yatırım Geleceğe Yatırımdır" şiarıyla çalışmalarını sürdüren Başkan Beyazgül, Şanlıurfa Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilen programa katıldı. Söyleşi havasında geçen buluşmada gençlerin talep, öneri ve sorunlarına çözüm üretilirken keyifli ve verimli dakikalar yaşandı.

Başkan Beyazgül, Gençlik Meclisi olarak başlatılan "Elif Nesli" projesi kapsamında eğitim programlarına dâhil olan 5-13 yaş grubundaki çocuklarla da birebir ilgilendi. Gençlere, kadınlara ve çocuklara özel olarak yapılan hizmetleri ve planlanan projeleri anlatan Beyazgül, gençlerin merak ettikleri soruları yanıtladı ve kendi yaşamından kesitler sunarak gençleri bilgilendirdi.

Buluşmanın sonunda Gençlik Meclisi üyeleri, Başkan Beyazgül'e "Bizimkisi Bir Aşk Hikâyesi" adlı şarkıyla 5 yılda çekilen fotoğrafların kolajlarından oluşan bir video sürprizi yaptı. Program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Şanlıurfa'da Sağlıklı Gıda Denetimi Devam Ediyor Şanlıurfa'da Sağlıklı Gıda Denetimi Devam Ediyor

79130 91462 20240211100448

Kaynak: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın