Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kente daha çok yeşil alan kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda Mehmetçik Mahallesi’nde yeni bir park projesini hayata geçirdi.

30 bin metrekarelik alanda yapılan park, ağaçlandırma, çimlendirme, oturma grupları, aydınlatma ve oyun alanlarıyla vatandaşların hizmetine sunuldu. Parkta çocuk oyun alanları, fitness alanı, piknik alanları ve EPDM koşu parkuru da yer alıyor.

Şanlıurfa'da Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim Masaya Yatırıldı Şanlıurfa'da Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim Masaya Yatırıldı

Başkan Beyazgül parkı gezdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Mehmetçik Parkı’nı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Güneşli bir Aralık ayında parkta keyifli zaman geçiren vatandaşlarla da yakından ilgilendi.

Başkan Beyazgül, parkın Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını dileyerek, kentte yeşili her zaman artırdıklarını ve bu yeşil alanları vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi. Başkan Beyazgül’e çocukların da ilgisi yoğun oldu.

41495-79558-20231231031048

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL