Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşlarla sıkı iletişimde olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan Göbeklitepe İş Merkezi'nde esnafları ziyaret etti.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek Haliliye ilçesinin sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan Göbeklitepe İş Merkezi'nde esnafları ziyaret etti. Esnaflarla yakından ilgilenen Canpolat, onların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan Belediye Başkanı Canpolat, Haliliye için hazır olduklarını ve kararlılıkla çalıştıklarını belirtti. Vatandaşların her zaman yanında olduklarını vurgulayan Canpolat, ilçenin gelişimi ve refahı için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Canpolat, ziyaretlerin devam edeceğini ve vatandaşlarla sıkı iletişimde olduklarını söyledi. Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dikkate aldıklarını ve ilçenin her alanında gelişim için çalıştıklarını dile getiren Canpolat, Göbeklitepe İş Merkezi'ndeki esnaflara verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Eyyübiye’de mesken yangını! Eyyübiye’de mesken yangını!

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL