Ramazan ayı dolayısıyla Harran Ovası mikrofonlarına konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Filistin, Arakan, Gazze ve Suriye’de akan kanın durmasına dua ederek vesile olduklarını ifade etti.

31 Mart Yerel Seçimlerinin Ramazan ayına denk geldiğini belirten Başkan Baydilli, sabah esnaf ziyaretleriyle iftardan sonra da aile ziyaretleriyle dolu dolu geçirdiklerini söyledi.

Baydilli, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde kendilerini ifade etmeye çalıştıklarını ve yaptıkları ziyaretler hakkında bilgi verdiklerini aktardı.

Seçimden sonra hizmetlere durduğu yerden devam edeceklerini kaydeden Baydilli, Karaköprü’yü Doğu ve Güneydoğu’nun parlayan yıldızı yapmaya devam edeceklerini aktardı.

Baydilli Karaköprümüzü Doğu Ve Güneydoğu’nun Parlayan Yıldızı Yapmaya Devam Edeceğiz11 Ayın sultanı Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni eden Baydilli,

“Ramazan ayında edilen duaların makbul olunmasını, Ramazan ayında edilen dualarla birlikte gerek Filistin’de, Arakan’da, Gazze’de ve Suriye’de akan kanın durmasına vesile olduk bu duanın. Malumunuz 31 Mart Yerel seçimleri Ramazan ayına denk geldi. Bu sebepten dolayı bizler sabah vakti esnaf ziyaretleri, STK ziyaretleri, oda ziyaretleri derken malum iftar ve iftardan sonra da ev toplantılarıyla dolu dolu geçirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız ev toplantılarında bizi evlerine davet ederek, bizlerde davete icabet ederek onlarla bir araya geliyoruz. Hasbihal ediyoruz. Kendimizi anlatmaya çalışıyoruz. Kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlara yaptığımız hizmetleri anlatıyoruz. Sorulan sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimlerinde bizler güçlü bir oyla Karaköprü’de tekrar seçilerek hizmetlere durduğu yerden devam ederek en iyi bir şekilde Karaköprümüzü Doğu ve Güneydoğu’nun parlayan yıldızı yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Baydilli, kendisini evlerinde ağırlayan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Şanlıurfa'da 5 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza: 5 yaralı Şanlıurfa'da 5 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza: 5 yaralı

Metin Baydilli1

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU