31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden seçime girerek Karaköprü Belediye Başkanı olan Nihat Çiftçi, seçim sonrasında açıklamalarda bulundu

Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisi’nin kazandığı Karaköprü ilçesinde başkan seçilen Av. Nihat Çiftçi, Merkez Seçim Ofisi’nde yaptığı açıklamada belediye çalışanlarına seslendi.

Karaköprü belediyesinde bütün ihale, hizmet alımı ve işlemler durdurulduğunu kaydeden Çiftçi, “Bunun aleyhinde yapılacak olan iş ve işlemler dahilinde soruşturma başlatılacaktır” dedi.

“Bir işlem yapılırsa artık siyasi demem bürokratı yakarım”

Eyyübiye’de 18 Yıl hapis cezası bulunan firarı hırsız yakalandı Eyyübiye’de 18 Yıl hapis cezası bulunan firarı hırsız yakalandı

Çiftçi yaptığı açıklamada,

“Buradan belediye çalışanlarına söylüyorum. Bu saatten sonra tüm işlemler durdurulmuştur. Buradan söylüyorum; Bir işlem yapılırsa artık siyasi demem bürokratı yakarım! Hiçbir bürokrat Karaköprü’nün hakkını bu sürede fırsatçılığa döndürmesin. Hadlerini bilsinler, orada beklesinler başkanlarını. ‘Efendim geçmişte işlem yapmışlar’ ne yapmışlarsa durdurulmuştur. Bu saatten sonra bir işlem yapılırsa haklarında soruşturma başlatılır. Gerçekten o bürokratları yakarım. Karaköprü’nün hakkı bu saatten sonra boynumun borcudur.” ifadelerine yer verdi.

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU