Küresel çapta en çok tercih edilen dijital platformlar arasında yer alan Netflix, kasım ayı içerikleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yeni aya girilmesi ile birlikte hem yerli hem de yabancı yeni yapımlarını aboneleri ile buluşturan dijital platform, özellikle uzun süredir heyecan ile beklenen Squid Game’in yeni sezonu ile ilgili yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlandığı dönem içerisinde Netflix’in kısa süre içerisinde en çok seyredilen yapımları arasına girmeyi başaran Squid Game, farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile olay yaratmıştı. Bir süredir yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak edilen dizi, platformun müjdeli açıklaması ile gündeme geldi. Netflix, sabırsızlık ile beklenen yeni sezon için tarih verdi. İşte detaylar…

SQUID GAME’İN İKİNCİ SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

1170506-2051183602

İlk sezonu 17 Eylül 2021 tarihinde Netflix abonelerinin beğenilerine sunulmuş olan Squid Game, son olarak yeni sezonu ile gündeme geldi. Sık sık arama motorlarına konu olan dizinin yeni sezonu için platform yönetiminden yeni bir açıklama geldi.

Daha önce dizinin ana karakterlerinden olan Lee Jung- jae, 2’nci sezon çekimlerinin ilk sezona kıyas ile çok daha uzun süreceğini belirtmişti. Bu açıklamaya rağmen yeni bölümler için sabırsızlanan Netflix abonelerini heyecanlandıran yeni bir gelişme yaşandı. Netflix yönetimi tarafından yapılan resmi açıklamada dizinin yeni sezonunun bu ay içerisinde kesin olarak yayınlanacağı bilgisi yer aldı. Ancak Netflix yetkilileri heyecanı biraz daha artırmak ve beklentiyi de yükseltmek adına yeni sezona ilişkin net bir gün vermedi.

SQUID GAME’İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Efsane dizinin yeni sezonu için geri sayım devam ederken yapımın oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı da merak konusu oldu. Netflix’ten alınan bilgilere göre Squid Game’in oyuncu kadrosunda bulunan isimler şu şekilde:

- Kim Joo- ryoung, Heo Sung- tae, Anupam Tripathi, Oh Yeong- su, HoYeon Jung, Lee Jung- jae, Park Hae- soo.

TCG Kınalıada Korveti Japonya’da Geçiş Eğitimine Katıldı TCG Kınalıada Korveti Japonya’da Geçiş Eğitimine Katıldı

Kaynak: MEHMET TAHİR TANRIKULU