Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük'teki mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Çalışanlar ve emeklilerin yaşadığı sıkıntıların çözümünün kendilerinin borcu olduğunu belirtti.

İstanbul'da ortaya çıkan para sayma görüntülerine de değinen Erdoğan, Türk siyasetinin kirletilmemesi gerektiğini ve hiç kimsenin vatandaşları utandırmaya hakkı olmadığını ifade etti.

Cevdet Yılmaz: Kamuya Eleman Alınmayacak Diye Bir Şey Söz Konusu Değil Cevdet Yılmaz: Kamuya Eleman Alınmayacak Diye Bir Şey Söz Konusu Değil

Erdoğan, muhalefet partileri arasındaki ilişkilere de dikkat çekti. "Bu ucube ittifaktan geriye masanın gizli ortağı DEM'le bir türlü adını koyamadıkları, millete çıkıp ne olduklarını anlatamadıkları tuhaf bir ilişki kaldı." şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vurguladığı gibi, çalışanların ve emeklilerin yaşadığı sıkıntıların çözümü Türkiye'nin öncelikli meselelerinden biri olarak kabul ediliyor. Erdoğan'ın açıklamaları, hükümetin bu konuda aldığı sorumluluğu ve çözüm iradesini gösteriyor.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı