Ankara'dan gelen özel bir mesajla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatının 15. yılında anarken duygu dolu sözler sarf etti.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımda, Muhsin Yazıcıoğlu'nu şu sözlerle andı: "Vefatının 15. yıl dönümünde Muhsin Yazıcıoğlu kardeşimi rahmetle yad ediyorum. Merhum Yazıcıoğlu'nu her zaman cesaretiyle, yiğitliğiyle, dava adamlığıyla ve milli irade yanındaki sarsılmaz duruşuyla hatırlayacağız. Ruhu şad, mekanı cennet olsun."

Yazıcıoğlu'nun milli iradeye olan bağlılığını vurgulayan Erdoğan'ın mesajı, Türk siyasetine damgasını vuran liderin izinden gitmenin önemini bir kez daha hatırlattı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasının canlı tutulması, Türkiye'nin milli iradeye verdiği önemin bir yansıması olarak değerlendirildi.

Türkiye'de çöl tozu 1 hafta etkili olacak Türkiye'de çöl tozu 1 hafta etkili olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın samimi mesajı, Türk siyasi tarihinde önemli bir iz bırakan lideri saygıyla anmanın yanı sıra, milli iradeye olan sadakatin de altını çizdi.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı