Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, teşekkür ve tebrik ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa'ya geldi.

Ziyaretine partisinin Bozova İlçe Başkanlığı ziyaretiyle başlayan Erbakan, özel bir restoranda basınla bir araya geldi.

Basın açıklamasına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu ve basın mensupları katıldı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi birer açılış konuşması gerçekleştirerek ahlaklı belediyeciliğe vurgu yaptılar.

Erbakan ise teşekkür ve tebrik ziyaretleri kapsamında temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldiğini belirterek açıklamada bulundu.

Şanlıurfa Valiliğinde başıboş hayvanlarla ilgili toplantı yapıldı Şanlıurfa Valiliğinde başıboş hayvanlarla ilgili toplantı yapıldı

"Urfalıları milli görüşle inşallah tanıştıracağız"

Erbakan, "Urfa 84'te milli görüş belediyeciliğiyle tanıştı, 30 sene sonra 2024'te yeniden Urfa ve Urfalıları milli görüşle inşallah tanıştıracağız. 89 ve 94'te özellikle uygulamaya konulan milli görüş belediyeciliği, şehirlerimizin çöp, çamur ve çukur çıkmazından kurtaran bir belediyecilik anlayışı. Rüşvet alan da veren de melundur anlayışıyla belediyelerden yolsuzluğu, hırsızlığı, rüşveti söküp atan bir belediyecilik anlayışıdır. İsrafı önleyerek, lüksü ve şatafatı önleyerek denk bütçeyi gerçekleştiren ve belediyelerimizi denk bütçeye kavuşturarak belediyelerimizden borcu ve faizi söküp atan bir belediyecilik anlayışı." diyerek milli görüş belediyeciliği hakkında açıklamada bulundu.

Muhabir: MEHMET NEZİR ŞEKER