Şanlıurfa’da üçlü imza atıldı! Şanlıurfa’da üçlü imza atıldı!

Şanlıurfa Nevali Hotel Grup Danışmanı olarak atanan Ercan Saygı, Şanlıurfa’da faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensuplarıyla Nevali Hotel’de bir araya geldi. Saygı, toplantıda yaptığı konuşmada, Şanlıurfa’nın kalkınması ve tanıtılması için basın mensuplarından destek beklediklerini söyledi.

“Nevale Hotel olarak bir marka değeri yaratmak istiyoruz”

Saygı, Nevali Hotel’in yanı sıra ülkenin farklı şehirlerinde de oteller açmayı planladıklarını ifade etti. Saygı, “Nevale Hotel olarak bir marka değeri yaratmak, yönetim kuruluyla paylaştığımız konulardan bir tanesi. Nevale Otel’de ilk çalışmalarımızı başlatacağız. Bu çalışmanın akabinde, ülkenin değişik şehirlerinde oteller açmayı planlıyoruz.” dedi.

“Bölgenin insanına bir istihdam katkısı sağlayacağız”

Saygı, Nevali Hotel’de akademik çalışmalar da yürüteceklerini belirterek, Harran Üniversitesi ile iş birliği yapacaklarını kaydetti. Saygı, “Buradaki akademik çalışmalarda Harran Üniversitesi’nin ve siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın yönlendirmeleriyle başarılı bir şekilde yapacağımızı düşünüyorum. Bölgenin insanına bir istihdam katkısı sağlayacağız.” diye konuştu.

“Bölgenin sesi olduğunuzu bilen bir insanım”

Saygı, son olarak toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür ederek, onlarla tanışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Saygı, “Aynı zamanda eğitmenlik de yapacağımız için, yeni yeni sektöre atılacaklara da katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Bugün tanışma yemeği olarak ilk sizlerle tanıştım. Bölgenin sesi olduğunuzu bilen bir insanım. Benim için sizler ayrı bir değeri taşıyorsunuz. Bizleri onurlandırdığınız için mutluluk duyuyorum.” dedi.

Kaynak: MEHMET NEZİR ŞEKER