FETÖ'ye Yönelik Kıskaç-7 Operasyonlarında 67 Şüpheli Yakalandı FETÖ'ye Yönelik Kıskaç-7 Operasyonlarında 67 Şüpheli Yakalandı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim beyannamesini açıkladıktan sonra sahada yoğun bir tempo içinde. Erdoğan, önceliğini deprem bölgesine verdi. Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin birinci yıl dönümünde bölgeye gidecek olan Erdoğan, depremzedelerin yüzünü güldürecek.

Deprem Konutları Teslim Ediliyor

Erdoğan, bölgede devam eden çalışmaları inceleyecek, yapımı tamamlanan deprem konutlarının teslim törenine katılacak. Erdoğan, ilk olarak bugün Hatay’a gidecek. Hatay’da 25 bin kişinin hayatını kaybettiği depremin ardından inşa edilen 31 bin 654 konuttan 6 bin 416’sının teslim törenine katılacak. Erdoğan, ayrıca Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İskenderun Devlet Hastanesi’nin açılışını yapacak.

Kahramanmaraş’ta Anma Töreni

Erdoğan, yarın Gaziantep’te olacak. Gaziantep’te de deprem konutlarının teslim törenine katılacak. Erdoğan, 6 Şubat’ta ise depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş’a gidecek. Kahramanmaraş’ta deprem şehitleri için anma töreni düzenlenecek. Erdoğan, deprem bölgesi ziyaretlerine önümüzdeki günlerde devam edecek. Erdoğan, Şanlıurfa, Adıyaman ve Elazığ’da da deprem konutlarının teslim törenlerine katılacak.

Kaynak: (Haber Merkezi)