Fenerbahçe Beko, Basketbol THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final serisinin son maçında Monaco’ya konuk oluyor. Takımın başantrenörü Sarunas Jasikevicius ve basketbolcu Nigel Hayes-Davis, Dörtlü Final’e kalmak için her detayın önemini vurguluyor.

 

  Fenerbahçe Beko, Basketbol THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final serisinin beşinci ve son maçında, Fransa’nın Monaco takımıyla yarın deplasmanda karşı karşıya gelecek. Sarı-lacivertli takımın başantrenörü Sarunas Jasikevicius, Dörtlü Final’e kalmak için takımın iyi bir oyun sergilemesi gerektiğinin altını çizdi.

 Jasikevicius, takımın internet sitesinde yer alan açıklamasında, “Beşinci maçı yine aynı tutkuyla oynamaya devam etmeli ve Monaco için işleri mümkün olduğunca zorlaştırmaya çalışmalıyız. Hücumda daha iyi çözümler bulmamız, iyi bir takım oyunu sergilememiz ve parkede her şeyi ortaya koymamız gerekiyor,” dedi.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak

 Fenerbahçe Beko’nun ABD’li basketbolcusu Nigel Hayes-Davis ise, maçın her küçük detayının önemine dikkat çekerek, “Her sayı önemli. Her ribaunt önemli. Her top hakimiyeti önemli. Her oyun önemli. Bu maçın geri dönüşü yok,” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı