Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kilitli beton parke döşeme çalışmalarını Devteyşti, Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde yoğun bir tempoda sürdürüyor. 11 ekipten oluşan Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal alanlarda üstyapı yenileme projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda asfaltlama, yol yapımı, bakım ve onarım çalışmaları ilçe genelinde sürdürülüyor. Kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla mahalle sokaklarını daha estetik hale getiren ekipler, uzun süre kullanıma bağlı olarak deforme olmuş yolları yenileyerek, mahalle sakinlerine daha güvenli ve rahat bir ulaşım imkanı sunuyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’nün düzenli aralıklarla yürüttüğü bu çalışmalar, 7 mahallede büyük bir hızla ilerliyor. Ekipler, özverili çalışmaları sayesinde yolları kısa sürede tamamlayarak, sokakları ilk günkü güzelliğiyle halkın kullanımına açıyor.

Ayrıca, Haliliye Belediyesi'nin üstyapıyı iyileştirme projeleri, 32 merkez mahallede de periyodik olarak devam ediyor ve vatandaşlardan olumlu geri dönüşler alıyor. Bu kapsamlı çalışmalar, ilçe genelinde yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Şanlıurfa’da Sosyal Yardımda Yeni Bir Adım: Refah Market Şanlıurfa’da Sosyal Yardımda Yeni Bir Adım: Refah Market

Kaynak: Haliliye Belediyesi

Muhabir: M.Meki AKGÜL