Haliliye Belediyesi, gençlerin spora olan ilgisini artırmak ve lisanslı sporcular yetiştirmek için çeşitli kurslar düzenliyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sportif faaliyetleri aralıksız sürdürüyor. Belediyenin bünyesinde bulunan Aliya İzzetbegoviç Spor ve Yaşam Merkezi, Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezi ve Sabiha Özlek Spor Salonu, gençlerin hizmetine sunuluyor.

Tekvando ve judo eğitimi alıyorlar

Belediyenin açtığı spor kurslarına katılan gençler, uzman eğitmenler eşliğinde tekvando ve judo eğitimi alıyor. Gençler, teknik ve uygulamalı taktikleri öğrenerek, kendilerini geliştiriyor. Gençler, zamanlarını sporla değerlendirerek, yeni hobiler ediniyor. Ayrıca, tekvando ve judo dalında şampiyonalara katılmak için çalışıyor.

7-14 yaş grubuna yönelik kurslar devam ediyor

Haliliye Belediyesi, 7-14 yaş grubundaki çocuklara da spor imkanı sağlıyor. Belediye bünyesinde basketbol, voleybol, tekvando, judo, futbol ve yüzme kursları devam ediyor. Bu kurslara katılan çocuklar, hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişiyor. Çocuklar, spor yapmanın keyfini yaşarken, arkadaşlık ve takım ruhu da kazanıyor.

Gençler, Başkan Canpolat’a teşekkür etti

Belediyenin sunduğu spor imkanlarından faydalanan gençler, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti. Gençler, belediyenin kendilerine sağladığı destek sayesinde, spor yaparak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdüklerini, hayallerine ulaşmak için çalıştıklarını, şampiyonluklar kazanmak istediklerini söyledi.

Akçakale ‘de gece saatlerinde soba patladı! Akçakale ‘de gece saatlerinde soba patladı!

Kaynak: AA