Yerel seçim çalışmalarına hız veren HÜDA PAR'ın belediye başkan adayları, 31 Mart 2024'te yapılacak olan seçimler öncesinde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini devam ettiren HÜDA PAR Karaköprü Belediye Başkan Adayı Avukat İbrahim Bayram, İl Başkanı Faruk Polat ile birlikte ilçedeki esnafları ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 03 07 At 20.33.38

İlçede bulunan Atatürk Caddesindeki esnafı ziyaret eden Bayram, partisinin belediyecilik anlayışını anlatarak seçimlerde destek istedi.

Her zaman aynı yüzleri görmekten bıktıklarını belirten esnaf, değişik yüzleri görmekten memnun olduklarını ifade ederek seçimlerde değişim olmasını istediklerini söyledi.

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan Bayram,

Şanlıurfa’da torbacı operasyonu 2 gözaltı Şanlıurfa’da torbacı operasyonu 2 gözaltı

“Diş Hastanesinin bulunduğu Atatürk Caddesi’ndeki esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımıza partimizi anlattık. Onların sorun ve sıkıntılarını dinledik. Halkımızın çoğu değişimin olmasını istiyor. Değişik simaları görmekten memnun olduklarını, diğerlerinden bıktıklarını söylüyorlar. Karaköprü’nün yeni bir şehir olmasına rağmen istenilen hizmet verilmediğinden şikayetçiler. Bir de Karaköprü ilçesinde AVM yapılmasını istiyorlar.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: MEHMET NEZİR ŞEKER