Yerel seçim çalışmalarına hız veren HÜDA PAR'ın belediye başkan adayları, 31 Mart 2024'te yapılacak olan seçimler öncesinde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

HÜDA PAR Karaköprü Belediye Başkan Adayı Avukat İbrahim Bayram, beraberindeki heyetle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Yeşiloğlu Bulvarı esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Ziyarette esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyen Bayram, partisinin belediyecilik anlayışını anlatarak belediyeyi kazanmaları halinde yapılan şikayetlere çözüm bulacaklarını ifade etti..

Yapılan ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan Bayram, halkın değişim istediğini söyledi.

Genç mucitler "Bilim Şenliğinde" yarıştı Genç mucitler "Bilim Şenliğinde" yarıştı

Whatsapp Image 2024 03 17 At 16.24.15Bayram, “Halkımız, kiraların çok yüksek olduğunu buna karşılık ise istenilen satışın olmadığını hatta Ramazan ayında olmalarına rağmen herhangi bir hareketliliğin yaşanmadığından şikayetçi. Yine halkımız mevcut yönetimin sorun ve sıkıntıları ile ilgilenmediğini, geçen yıl yaşanan sel felaketinde yaşanan mağduriyetlerinin giderilmediğini, bir geçmiş olsun için bile gelmediklerini ifade etti. Halkımız ne eski adayları ne de yeniden eski adayları istiyor. Değişimin elzem olduğunu düşünüyor ve şunu söylüyorlar: ‘Biz seçildikten sonra 5 yıl boyunca halkın içine inmeyen başkanları değil, halkın içinde, halkın sorunlarıyla ilgilenecek başkan seçeceğiz. Denenmişleri değil denenmemişleri bu sefer seçeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ziyarete İl Başkanı Faruk Polat ile Karaköprü İlçe Başkanı Rüstem Çakmak da eşlik etti.

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU