Şanlıurfa'da belediye başkanlarının zam açıklamaları gündemi sarsmaya devam ediyor. Karaköprü ve Eyyübiye ilçelerindeki belediye başkanlarının zam kararlarının ardından, gözler şimdi de Haliliye ilçesi belediye başkanı Mehmet Canpolat'a çevrildi.

Şanlıurfa Müftülüğü, 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri' Toplantısında Şanlıurfa Müftülüğü, 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri' Toplantısında

Maaş Zamı Ne Kadar Olacak?

Şanlıurfa'nın merkez ilçelerinde Karaköprü ve Eyyübiye'de belediye başkanlarının maaş zamlarını açıklamasının ardından, sıra Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a geldi. Peki, Haliliye'de belediye çalışanlarına yapılacak zam miktarı ne olacak? Merakla beklenen bu sorunun cevabı, Canpolat'ın yapacağı açıklamayla netlik kazanacak.

Şanlıurfa'da belediye çalışanlarının maaş zamlarını beklediği bir dönemde, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın yapacağı açıklama büyük önem taşıyor. Şehrin merkezi ilçelerindeki zam kararlarının ardından, Haliliye'deki belediye çalışanlarının da maaşlarındaki değişiklikleri öğrenmek için büyük bir beklenti içinde olduğu belirtiliyor.

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU