31 mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkan adayı Mehmet Kasım Gülpınar ilk açık hava mitingini yaptı. 

Şanlıurfa'ya Yeni Bir Işık: İhtiyaç Sahiplerine "Geçici Giyim Mağazası" Hizmette Şanlıurfa'ya Yeni Bir Işık: İhtiyaç Sahiplerine "Geçici Giyim Mağazası" Hizmette


AK Parti'den istifa eden Gülpınar YRP'den büyükşehir belediye başkan adayı oldu. Ankara'daki çalışmalarının ardından Aday Gülpınar bugün düzenlenen büyük miting ile  Şanlıurfalı vatandaşlara seslendi.


18 Mart Çanakkale Şehitleri Caddesi üzerinde yapılan Mitingde konuşan Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kasım Gülpınar, "İsraf var, kaynaklar çar çur ediliyor, yandaşlara gidiyor dediniz. Bu mağdurun refahı için harcanacak bu kaynaklar. En başta bunu keseceğiz. Algı operasyonları ile bu memleket yönetilemez. En başta yapılacak olan bu algı operasyonlara son vermek olacak. Her şey şeffaf olacak. Belediye kimsenin zenginleşme kaynağı olmayacak. Hakkaniyetli, adaletli bir şekilde kullanılacak" dedi.

f4d6fca1-0842-42cf-9057-1da7d41ce3d7

Kaynak: MEHMET TAHİR TANRIKULU