Önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Nureddin Nebati, memleketi Şanlıurfa'ya dönüş yaptı. Şanlıurfa'ya gerçekleştirdiği ziyarette, bir dizi temaslarda bulunan Nebati, aynı zamanda geçtiğimiz günlerde kaybedilen eski Milletvekili Halil Özcan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

GAP Havalimanı'nda AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Viranşehir Belediye Başkanı ve ilçe başkanları tarafından karşılanan Nebati'nin ziyaretleri büyük bir ilgiyle takip edildi.

Taziye Ziyareti Halil Özcan Ailesine:

Eyyübiye’de mesken yangını! Eyyübiye’de mesken yangını!

Şanlıurfa ziyareti kapsamında, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Şanlıurfa eski Milletvekili Halil Özcan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Nebati, Özcan'a Allah'tan rahmet diledi. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulunan Nebati, birlikte geçirdikleri anıları yâd ederek, dostlarına olan vefa borcunu yerine getirdi.

Nureddin Nebati'nin Şanlıurfa ziyareti, hem yerel hem de ulusal düzeyde dikkatle takip ediliyor. Nebati'nin memleketinde gerçekleştirdiği temaslar, bölge halkı arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL