Geçtiğimiz günlerde ‘Şahsiyet’ dizisinin galasında kameraların karşısına geçen Cansu Dere, güzelliği ile dikkat çekmişti. Haluk Bilginer ile birlikte başrollerini paylaştığı dizinin galasında arka planda kaldığı düşünülen Dere, farklı mimikleri ile de olay yaratmıştı.

Bir zamanlar Kanal D’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Sadakatsiz’de ‘Asya’ karakteri ile olay yaratan Cansu Dere, son olarak iş birliği ile gündeme geldi. Hayranları ondan TV dizisi beklerken Dere’nin reklam anlaşması yapması, hayal kırıklığı yarattı. Dere’nin sözleşme kapsamında alacağı ücret ise dudak uçuklattı.

GALADA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

65618813e4bfdd29dceb6ebb-1700899152-946

2018 yılında yayınlanmaya başlanan ve halen devam eden ‘Şahsiyet’ isimli dizi, geçtiğimiz gün galası ile gündeme gelmişti. Galaya siyah mini elbisesi ile katılan Cansu Dere, tüm ilgiyi üzerine toplamıştı. Ancak güzel oyuncunun tek başına iken gördüğü ilgi, ekip ile bir araya gelince birden dağıldı.

Başrol kadın oyuncusu olmasına rağmen nerede ise en sona kalan Dere’nin bu durumdan mutlu olmadığı mimiklerinden okunmuştu. Başarılı oyuncunun o halleri kameralardan kaçmadı. Dere’nin görüntüleri günlerce hem sosyal medyada hem de magazinde konuşulmaya devam etti.

KOZMETİK FİRMASI İLE ANLAŞTI

Rol altığı projeler ile başarısına başarı ekleyen Cansu Dere, son olarak bir reklam anlaşması ile gündeme geldi. Herkes dizi beklerken Dere’nin reklam anlaşması yapması, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Bir süredir TV dizilerinde boy göstermeyen Dere’nin bir kozmetik firması ile anlaşma yaptığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre güzel oyuncu bir kozmetik firmasının reklam filmi için kameraların karşısına geçecek. Dere iş birliği kapsamında firmadan reklam projesi için tam olarak 10 milyon TL alacak.

Cansu Dere’nin kozmetik firması ile yapmış olduğu iş birliğinden 10 milyon TL kazanacak olduğunu yazan Posta Gazetesi hem Dere’nin hayranlarını hem de diğer sosyal medya kullanıcılarını şaşkına çevirdi. Yüksek ücret, ‘yok artık’ dedirtti.

Üç ilde orman yangınına yoğun müdahale devam ediyor Üç ilde orman yangınına yoğun müdahale devam ediyor

Kaynak: (Haber Merkezi)