Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan ve son dönemlerde zorlu ekonomik şartlar sebebi ile bir hayli geçim derdi çeken vatandaşlara, bankacılık sektöründen müjdeli haber geldi. Türkiye İş Bankası yalnızca emeklileri ilgilendiren avantajlı kampanyasını duyurdu.

Maaş ödemesi alan ancak hesabı farklı bankalarda bulunan vatandaşlara seslenen Türkiye İş Bankası, kendi bünyesine geçecek olan tüme emeklilere aylıkları haricinde ve karşılıksız olarak TL desteği vereceğini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN MAAŞA EK 7500 TL

11887843-728xauto

PTT'den Emeklilere Özel İndirim PTT'den Emeklilere Özel İndirim

Maaş hesabı farklı bankalarda bulunan emeklilere seslenen Türkiye İş Bankası, bu ayın sonuna kadar kendi bünyesine geçen ve ilgili hesabının en az 3 yıl boyunca bankada kalacağını taahhüt eden tüm emeklilere, şu tutarlarda promosyon ödemesi yapacağını bildirdi:

- 3.499 TL’ye kadar maaş alanlara: 4.500 TL

- 3.500- 7.499 TL aralığında maaş alanlara: 5.250 TL

- 7.500- 9.999 TL aralığında maaş alanlara: 6.750 YL

- 10.000 TL ve üzeri tutarlarda maaş alanlara: 7.500 TL

TÜRKİYE İŞ BANKASI PROMOSYON BAŞVURUSU NEREDEN VE NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın SSK’lı- Bağ- KUR’lu, Emekli Sandığı mensubu veyahut da EYT’li ayırt etmeksizin tüm emekliler için geliştirmiş olduğu 7 bin 500 TL üst limitli promosyon kampanyası, milyonların dikkatini çekmeyi başardı. Kasım ayı bitmeden maaşlarına ek olarak karşılıksız bir nakit desteği almak isteyen emekliler, söz konusu kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, ek ödeme hizmetinden yararlanmak isteyenler için başvuru detaylarını paylaştı.

Türkiye İş Bankası’nın Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş ödemesi alan emekliler için düzenlemiş olduğu promosyon kampanyasından yararlanmak isteyenlerin öncelikle maaş hesaplarını taşımaları gerekmektedir. Maaş hesabı hali hazırda bankada bulunan emekliler, ek ödeme hizmetinden yararlanamayacaklardır.

Maaş hesabı taşıma işlemleri, Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması, internet bankacılığı ekranı ve şubeleri aracılığı ile tamamlanabilmektedir. Taşıma talebinin onaylanması ile birlikte en kısa sürede promosyon tutarı hesaplara aktarılmaktadır.

Kaynak: (Haber Merkezi)