Umut Kervanı Vakfı Kadın Kolları tarafından düzenlenen çalışmada minik yürekler, kumbaralarında biriktirdiği paraları ihtiyaç sahipleri için bağışladı.

Akçakale’de iki grup arasında kavga! Akçakale’de iki grup arasında kavga!

Kurban Bayramının yaklaşmasıyla beraber çalışmalarına hız veren Umut Kervanı Yardım Vakfı, 'Minik Yürekler Umutları Yeşertiyor' kampanyasıyla yardıma muhtaç ailelerin yüzünü güldürdü.

Minikler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları bağışladıktan sonra Umut Kervanı Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği Başkanı Mahmut Çelik ve gönüllüler, çocuklara oyuncak dağıttı.

Çocuklarla beraber bir açıklama yapan Mahmut Çelik, "Umut Kervanı olarak Şanlıurfa'da Kadın Kollarımızın yaptığı çalışmada Minik Yürekler Umutları Yeşertiyor projesiyle onlarca çocuk derneğimize gelip kendi kumbaralarını bağışladı. Allah onlardan razı olsun. Allah onların hayırlarını kabul etsin, Allah onları Salih ve Salihalardan eylesin İnşallah. Bu şekilde duyarlılık içimizde olduğu sürece bizlerde birçok çalışma ve yardımlara imza atacağız, tekrardan teşekkür ediyorum Allah'a emanet olun."

I M G 20240518 W A0019

Muhabir: MEHMET NEZİR ŞEKER