Galatasaray-Fenerbahçe Süper kupa müsabakasın 11 Nisan Stadında oynanacak olmasından dolayı Protokol tribünü yapılan tadilat nedeniyle Süper Kupa maçına kadar kapalı olacaktır.
Konuyla ilgili Şanlıurfaspor kulübünden yapılan açıklamada;


 “Sezon başından buyana bizi yanlız bırakmayan ve her defasında isimleri Protokol tribününe kulübümüz ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yazılarak maça giriş yapan çok değerli taraftarlarımız;
Galatasaray - Fenerbahçe Süper kupa müsabakasınının Stadımızda oynanacak olmasından dolayı Protokol tribünümüz yapılan tadilat nedeniyle Süper Kupa maçına kadar kapalı olacaktır.
Değerli Taraftarlarımız Pazar günü oynanacak Astor Enerji Şanlıurfaspor - Göztepe müsabakası ve Süper Kupa maçına kadar olacak tüm müsabakalar için Pasolig kartları ile Gold sağ tribünden 75 TL karşılığında bilet yüklemesi yaparak maça giriş yapmaları gerekmektedir.

Gülpınar'ın burs kriterleri belli oldu Gülpınar'ın burs kriterleri belli oldu


Saygıdeğer Protokol tribünde daha önce kulübümüz ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından isimleri yazılan taraftarlarımızın maç günleri pasolig kart satışı yapılmadığı sadece bilet satışı yapıldığından Pasolig kartlarını maç gününden önce almaları gerekmektedir”

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU