Garanti BBVA, Şanlıurfalı emeklilere sunduğu cazip fırsatlarla, emekli maaşını bankaya taşımanın avantajlarını yaşatıyor. Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşımak isteyenler, bankanın internet sitesi, mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden başvuru yapabiliyor.

Garanti BBVA, Şanlıurfa’da emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerine bir başka ayrıcalık daha tanıyor. Emekli maaşının bağlı olduğu Vadesiz TL hesabı ile Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapılan havale, EFT ve FAST işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Bu uygulama, 01.04.2021 tarihinden itibaren geçerli olup, resmi tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamıyor. Uygulamaya daha önceki tarihlerde yapılan EFT, FAST ve havale işlemleri dahil değil. İşte tüm bankanın sağladığı tüm avantajlar.

ŞANLIURFALILARA NAKİT PROMOSYON VE BONUS FIRSATI

kredi-hesaplama-736x480

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan müşteriler, 7.500 TL’ye varan nakit promosyonun yanı sıra, kredi kartı ile yapacakları 500 TL’lik harcamaya 1.000 TL bonus kazanma şansı elde ediyor. Ayrıca, Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olup, emekli maaş taşıma talimatını veren emekliler, 500 TL ve üzeri harcamalarına 1.500 TL ek bonus kazanabiliyor.

Kampanya, Kasım ayının sonuna kadar geçerli olacak. Ayrıca banka, kampanya koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutuyor.

EYT PRİM BORCU KREDİSİ

Türkiye'nin Cari İşlemler Hesabı Mayıs Ayında 1 Milyar 235 Milyon Dolar Açık Verdi Türkiye'nin Cari İşlemler Hesabı Mayıs Ayında 1 Milyar 235 Milyon Dolar Açık Verdi

Garanti BBVA, EYTli olup prim borcu olan müşterilerine de avantajlı bir kredi imkanı sunuyor. EYT Prim Borcu Kredisi ile prim borcunu ödeyerek hemen emekli olmak isteyenler, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Prim Borcu Kredisi ile ilgili detaylı bilgiye bankanın resmi sitesinden ya da şubelerden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa’da Garanti BBVA, emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerine sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyenler için şubeye gitmeden müşteri olma imkanı da sağlıyor. Garanti BBVA Mobil üzerinden kolayca müşteri olunarak, emekli maaş taşıma talimatı verilebiliyor. Böylece, Garanti BBVA emekli promosyonu ödemelerinden hemen yararlanmak mümkün oluyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)