2024 yerel seçimleri için geri sayım devam ederken, AK Parti'de Belediye Başkan adaylarının açıklanma süreci hız kazanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki AK Parti, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir programla 26 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaştı. Bu açıklama arasında yer alan Şanlıurfa ise 15 Ocak'ta yapılacak özel bir etkinlikle Belediye Başkan adayını öğrenecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 İlin Adayını Açıkladı

11 büyükşehir ve 15 ilin belediye başkan adayının açıklanmasıyla birlikte seçim atmosferi iyiden iyiye sıcaklığını hissettiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde gerçekleştirilen bu duyuru, partilileri ve seçmenleri heyecanlandırdı.

Şanlıurfa, 15 Ocak'ta Adayını Öğrenecek

Şanlıurfa'da kimin Belediye Başkan adayı olacağı ise 15 Ocak tarihindeki özel bir programla belli olacak. ATO Congressium'da düzenlenecek etkinlik, Şanlıurfa'nın gelecekteki yöneticisini öğrenmek isteyen vatandaşlar tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Kenti Hangi Projeler Bekliyor?

Adayın belirlenmesinin ardından Şanlıurfa'da hayata geçirilecek projeler ve kentin geleceğine dair vaatler, seçmenlerin ilgi odağı olacak. 15 Ocak tarihindeki program, Şanlıurfa için yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Esnaf Ziyarine Devam Ediyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Esnaf Ziyarine Devam Ediyor

Kaynak: (Haber Merkezi)