Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yavuz Selim Mahallesi'nde üstyapı çalışmaları kapsamında deforme olmuş yolları kilitli beton parke döşemesiyle yenileyerek, mahalle sakinlerine konforlu bir ulaşım deneyimi sunuyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla ilçe genelinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, uzun yıllar kullanım ile deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışması yapıyor. Yapılan incelemelerin ardından ömrünü tamamlamış yollar için harekete geçen Fen İşleri ekipleri, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenilediği yolları hizmete sunuyor.

Yavuz Selim Mahallesi'nde periyodik olarak devam eden bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, mahalle sakinlerine daha konforlu bir ulaşım imkanı sunuyor. Kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen onarım çalışmaları, vatandaşların takdirini topluyor.

Akçakale’de firari zanlı yakalandı! Akçakale’de firari zanlı yakalandı!

Fen İşleri Müdürlüğü’nün mahalle sakinlerinden tam not alan yol çalışmalarının merkez mahallelerde periyodik olarak devam ettiği belirtildi.

20240209115056-69812-81676

Kaynak: Haber Merkezi