Son dönemlerde artan ekonomik sıkıntılar nedeniyle binlerce vatandaş, ihtiyaç alışverişlerinde kazanç ve tasarruf sağlamanın yollarını araştırıyor. Bu kapsamda bankalar da vatandaşların ve müşterilerin arayışlarına yanıt vermek adına düzenledikleri kampanyalar ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bankalar arasında giderek büyüyen kampanya rekabetinde dikkat çeken bir adım bu kez de Garanti BBVA’dan geldi.

Garanti BBVA, duyurduğu kampanyaları ile bugüne kadar birçok müşterisinin çeşitli alanlarda kazanç sağlamasının yolunu açmıştı. Garanti BBVA, bu kez de Mavi markasıyla işbirliğinde hazırladığı kazandıran fırsat kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya kapsamında Garanti BBVA, belirlenen tarihlerde yeni müşterisi olanlara Mavi’de yapacakları alışverişlere karşılık 600 TL’ye varan fırsat sunuyor. Peki kampanyadan kimler, nasıl yararlanabilecek? İşte detaylar…

GARANTİ BBVA KAMPANYALARI

mavi_kampanya_do_1536x860

Garanti BBVA, Mobil uygulama üzerinden müşterisi olanlara, “MAVI2023” kodu ile Mavi’de 350 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca Bonus ile Mavi’de 500 TL harcamalara karşılık Garanti BBVA 250 TL bonus fırsatı da sağlıyor.

21 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden, “Müşteri OImak İstiyorum” adımını takip ederek ilk kez Garanti BBVA müşterisi olanlar, “MAVI2023” kodu ile uygulamaya girerek kampanyadan yararlanabiliyor.

350 TL İNDİRİM KODU HEDİYESİ

Müşterilerin, Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında bulunan “Promosyon Kodu” uygulamasına “MAVI2023” kodunu girmesi gerekiyor. Koşulların sağlanması durumunda müşteriler, Mavi’nin web sitesinde ve Mavi Mobil uygulamasında kullanabilecekleri 351 TL ve üzeri alışverişleri için 350 TL indirim kodu alıyor.

250 TL BONUS HEDİYESİ

Söz konusu kampanyada sunulan indirim kodları en geç 15 Ocak 2024 saat 23.59’a kadar kullanılabiliyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerli sayılmayacak. Ayrıca bu kampanyaya ek olarak Bonus kredi kartı ile Mavi alışverişlerinde, tek seferde yapılacak olan 500 TL’lik ilk harcama sonrası 250 TL bonus hediye ediliyor.

ABD'de Enflasyon Mayıs Ayında Beklentilerin Altında Kaldı ABD'de Enflasyon Mayıs Ayında Beklentilerin Altında Kaldı

Kaynak: (Haber Merkezi)