Şanlıurfaspor Yardımcı Antrenörü Fevzi Layiç, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, takımının galibiyet alamamasından üzgün olduklarını belirtti. Ligde geri dönüşü olmayan haftalara girdiklerini ifade eden Layiç, taraftar desteğini artırmak istediklerini dile getirdi. Layiç, "Bu takım Allah'ın izniyle ligde kalacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın." diyerek takımına olan güvenini dile getirdi.

Şanlıurfaspor, Kadrosunu Güçlendirdi Şanlıurfaspor, Kadrosunu Güçlendirdi

Tuzlaspor Yardımcı Antrenörü Andaç Gürkan Kocabıyık ise zorlu bir deplasman maçına çıktıklarını belirterek, oyuncularının 10 kişi kalmalarına rağmen iyi bir direniş gösterdiğini ifade etti. Kocabıyık, maçın yoğun taraftar baskısı altında geçtiğini ve her iki takımın da ligde kalma mücadelesi verdiğini vurgulayarak, önlerindeki haftalarda ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Şanlıurfaspor ve Tuzlaspor'un yardımcı antrenörlerinin açıklamaları, her iki takımın da ligde kalma mücadelesine odaklandığını gösteriyor. Maçın zorluğuna rağmen oyuncuların gösterdiği direnç takdir toplarken, önümüzdeki haftalarda nasıl bir performans sergileneceği merakla bekleniyor.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı