Trendyol 1. Lig'in 24. haftasında ASTOR Enerji Şanlıurfaspor ile Tuzlaspor arasında oynanan mücadelede gol sesi çıkmadı. Şanlıurfa'nın 11 Nisan Stadı'nda ev sahipliği yaptığı karşılaşma, tarafların karşılıklı ataklarına rağmen 0-0'lık eşitlikle sonuçlandı.

Şanlıurfaspor'un kalesini Alperen Uysal korurken, Tuzlaspor'un kalecisi ise Kurtuluş Yurt'tu. Davut Çelik'in düdük çaldığı maçta, Tuzlaspor'dan Awuku 65. dakikada kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Şanlıurfaspor'da Alperen Uysal, Semih Karadeniz, Diogo Özçakmak, Mboula, Barış Gök, İshak Çakmak, Dening, Adem Eren Kabak, Landel, Enes Kiprit ve Paixao ilk 11'de yer aldı. Tuzlaspor'un başlangıç kadrosunda ise Kurtuluş Yurt, Awuku, Luka, Toguı, Novikovas, Hikmet Çiftçi, Mehmet Çınar, Gökhan Akkan, Mehmet Coşkun, Bangoura ve Çağrı Giritlioğlu bulunuyordu.

Şanlıurfaspor, Erzurumspor Maçı Hazırlıklarına Start Verdi Şanlıurfaspor, Erzurumspor Maçı Hazırlıklarına Start Verdi

Şanlıurfaspor'da Landel 89. dakikada Begic ile, Enes Kiprit ise 70. dakikada Barış Ekiciler ile değiştirildi. Tuzlaspor'da ise Gökhan Akkan 78. dakikada Ahmethan Köse ile, Çağrı Giritlioğlu ise 67. dakikada Muhammed Akarslan ile yer değiştirdi.

Tuzlaspor'dan Mehmet Coşkun 89. dakikada, Toguı 87. dakikada ve Kurtuluş Yurt 80. dakikada sarı kart gördü.

Maçın sonucunda iki takım da sahadan beraberlikle ayrıldı. Tuzlaspor'un 10 kişi kaldığı ikinci yarıda Şanlıurfaspor'un gol arayışlarına rağmen sonuç değişmedi. Bu sonuçla her iki takım da ligdeki pozisyonlarını korudu.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı