İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Halfeti ziyaretleri kapsamında okulların neşesi, gözbebeğimiz öğrenciler ve eğitim ordumuzun neferleri öğretmenlerimizle okullarında bir araya geldi.

Ziyaretlerinde Halfeti Dutluca İlkokulu, Yunus Emre Ortaokulu ve Halfeti Anadolu Lisesini gezerek her kademeden öğrencilerle sınıflarında, gelecek planlamaları ve eğitimleri üzerine sohbet eden Sultanoğlu; öğrencilere donanımlı, iyi yetişmiş ve yeni yüzyılda söz sahibi olabilmeleri için öğretmenlerini can kulağıyla dinlemeleri, derslerine çok çalışmaları ve bol bol okumaları gerektiğini dile getirdi.

Sultanoğlu, "Sizler ülkemizin geleceğisiniz, umudumuzsunuz. Bu bilinçle derslerinize çalışın, kendinizi geliştirin. Ülkemizi sizler kalkındıracaksınız." diyerek öğrencileri motive etti.

Okul idarecilerinden okulların eğitim çalışmaları, fiziksel durumu ve eğitimsel ihtiyaçları hakkında bilgi alan Sultanoğlu, daha sonra öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya geldi. Öğretmenlerin istek ve önerilerini dinleyen Sultanoğlu, eğitimde kaliteyi artırmak için birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Çiftçi o konu hakkında vatandaşların fikirlerini sordu Başkan Çiftçi o konu hakkında vatandaşların fikirlerini sordu

Sultanoğlu'na Halfeti'deki okul ziyaretlerinde Eğitim Müfettişleri Başkanı Mehmet Vedat Küçükler ve Halfeti İlçe Milli Eğitim Müdürü Müslüm Yıldırım eşlik etti.

03527974 B9D4 477B A0E5 559799Cf6Ece

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU