Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde, Gölbaşı Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazası, korkunç bir manzaraya sahne oldu. Kontrolden çıkan 63 ADL 936 plakalı otomobil, tabelaya çarparak takla attı. Hızın etkisiyle yaşanan kaza sonucunda 2 kişi hafif yaralanırken, olay yerinde büyük bir şok yaşandı.

Kazayı görenlerin şaşkın bakışları arasında gerçekleşen olayda, otomobilin takla atmasıyla birlikte içinde bulunan 2 kişi hafif yaralandı. Neyse ki, kazada can kaybı yaşanmazken, yaralılar hemen olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince müdahale edildi.

Kazayla ilgili olarak yetkililer tarafından soruşturma başlatıldı. Otomobilin kontrolden çıkarak tabelaya çarpmasıyla meydana gelen kaza, trafik kurallarının önemi bir kez daha hatırlattı. Kazanın kesin nedeni hakkında detaylı incelemeler sürerken, bölgedeki trafik güvenliğinin artırılması için önlemler alınması bekleniyor.

Şanlıurfalılar, tarihi camilerin bir an önce onarılıp ibadete açılmasını istiyor Şanlıurfalılar, tarihi camilerin bir an önce onarılıp ibadete açılmasını istiyor

Kaynak: (İLKHA)