Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), yeni personel alımına yönelik ilanını Resmi Gazete'de yayımladı. Bu ilana göre, kurumun çeşitli daire başkanlıklarında görev almak üzere 21 sözleşmeli personel istihdam edilecek.

5 kişi kıdemli .net yazılım uzmanı, 3 kişi kıdemli yazılım uzmanı, 2 kişi kıdemli sistem uzmanı ve kıdemli ağ ve bilgi güvenliği uzmanı, 1 kişi ise sistem uzmanı, ağ uzmanı, yazılım yöneticisidir. ve kıdemli ağ uzmanları. Siber güvenlik uzmanları, yazılım test uzmanları, sistem uzmanları, siber güvenlik uzmanları, veritabanı yöneticileri ve veri bilimcileri olarak çalışırlar.

Sosyal Medyada "Çocuğa İstismar" Görüntülerinde Yer Alan Kadın Gözaltına Alındı Sosyal Medyada "Çocuğa İstismar" Görüntülerinde Yer Alan Kadın Gözaltına Alındı

Başvurular, 3 Haziran tarihine kadar TÜİK Kariyer Servisi Kamu İşe Alım Başkanlığı veya Kariyer Kapısı web sitesi (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda gönderilmektedir.

Genel ve özel şartları yerine getiren ve sınava girecek adayların listesi 26 Haziran'da eğitim kurumunun internet sitesinde yayınlanacak.

Uygulamalı ve sözlü 1-12 Temmuz tarihlerinde eğitim kurumunda gerçekleştirilecektir.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı