Şanlıurfa İl Müftüsü Ramazan Tolan, Haliliye ilçesindeki camileri incelemek üzere ziyaret ettiğinde CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal ile karşılaştı. Vekil Tanal, İl Müftüsünün önünü keserek, belediyenin yapması gereken çalışmaların hesabını sordu.

Şanlıurfa İl Müftüsü Ramazan Tolan, 1 Temmuz Pazartesi günü sabah saatlerinde Haliliye İlçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan H. Mehmet Çelen Cami ve yanında bulunan H. Şükriye Canpolat Kur’an Kursunda incelemelerde bulunduktan sonra inşası yeni tamamlanan bir camiye doğru giderken yolda CHP Milletvekili Mahmut Tanal ile karşılaştı. Müftü Tolan'ın içerisinde bulunan aracın önü kesen Vekil Tanal, ıslahı tamamlanmamış derenin hesabını Müftü Tolan'dan sormaya kalktı.

Şanlıurfa'da Yol Çalışmaları Trafiği Alt Üst Etti Şanlıurfa'da Yol Çalışmaları Trafiği Alt Üst Etti

Müftü Tolan'ı aracından indirerek, ısrarla belediye hizmetleri ilgili sorular yönelten Talan, ıslahı yapılmayan dere ile ilgili sorular sorarak, Müftü Tolan'dan yorum yapmasını istedi. O anları da cep telefonu kamerasıyla anbean kaydetti.

Vekil Tanal, İl Müftüsü Tolan'ı aracından indirerek belediye hizmetleriyle ilgili sorular yöneltti ve olayları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Tanal, kaydettiği görüntüleri "Bana ne? öyle mi Müftü bey!" başlığıyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Vatandaşlar, müftülüğün hizmet alanı içerisinde olmayan çalışmaları nedeniyle İl Müftüsünden hesap sorulmasına anlam veremediklerini belirtti. 


 

Kaynak: (İLKHA)