Viranşehir Belediyesi, ilçede yol yapım çalışmalarına hız verdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan çok sayıda cadde ve sokak, sıcak asfaltla buluşuyor. Yapılan asfalt çalışmalarıyla yollar güvenli ve modern bir görünüme kavuşuyor.

Hürriyet Mahallesi’nde Asfalt Çalışması

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Hürriyet Mahallesi 291.Sokak’ta sıcak asfalt serimine başladı. Sokakta 1-2 gün içinde asfaltlama çalışmalarını bitirmeyi planlayan ekipler, mahalle sakinlerinin memnuniyetini kazandı. Hürriyet Mahallesi’nin tarihinde ilk kez sıcak asfaltla tanıştığını belirten mahalle sakinleri, çalışmalar nedeniyle Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Başkan Ekinci: “Güzel İlçemizi Geliştiriyoruz”

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçe genelinde alt yapısı biten tüm cadde ve sokakları yenilemeye, ulaşım konforunu ve kalitesini arttıracak çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. Başkan Ekinci, “Güzel İlçemizi geliştirmek, güzelleştirmek ve modern bir hale getirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı artırarak devam ediyoruz. Yapılan ve yapılacak asfalt çalışmalarının hemşerilerimize ve Viranşehir’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İlçe Merkez ve Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Viranşehir Belediyesi, ilçe merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde yürütülen çalışmalarla, ilçenin dört bir yanında yollar yenileniyor. Viranşehir Belediyesi, ilçeye uzun ömürlü ve modern yollar kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Viranşehir’de gümrük kaçağı çok sayıda sigara ele geçirildi Viranşehir’de gümrük kaçağı çok sayıda sigara ele geçirildi

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL