Bankalar peş peşe güzel kampanyalar açıklamaya devam ediyor. Kimisi akaryakıt alımlarında ödül puan dağıtırken kimi bankalar da vatandaşın market alışverişlerinde tasarruf etmesini sağlıyor. Bu kapsamda Albaraka yapmış olduğu açıklama ile faturalara 300 TL Worldpuan vereceğini duyurdu.

Heyecanlandıran açıklamasında banka, elektrik, su, doğalgaz, telefon ve internet faturalarını otomatik olarak ödeyen müşterilerine toplamda 300 TL değerinde Worldpuan hediye ediyor. Şimdi bu avantajlı kampanyaya nasıl katılım sağlanır ve kimler bu fırsattan yararlanabilir ona bakalım.

HER FATURAYA 50 TL, TOPLAMDA 300 TL WORLDPUAN

1203

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, Albaraka Mobil uygulamasından veya internet bankacılığından fatura ödeme talimatı vermeleri yeterli oluyor.

Albaraka’nın sunduğu kampanya, 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında, Albaraka Mobil uygulamasından veya internet bankacılığından elektrik, su, doğalgaz, telefon ve internet faturaları için otomatik ödeme talimatı veren müşteriler, her bir fatura için 50 TL, en fazla 6 fatura için ise 300 TL Worldpuan kazanma şansı yakalayacak. Kampanyaya katılmak için, mobil uygulama veya internet bankacılığındaki “Fatura Talimatları” menüsünden yeni talimat oluşturmak gerekiyor. Kampanyada, daha önce tanımlanmış ve iptal edilerek yeniden tanımlanmış talimatlar dikkate alınmıyor. Bunun yanında, talimat verilen faturaların en az bir defa otomatik olarak ödenmesi şartı da aranıyor.

Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi Mayıs 2024’te Arttı Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi Mayıs 2024’te Arttı

ALBARAKA 300 TL İADE KAMPANYA ŞARTLARI NELER?

Albaraka’nın faturalara yönelik kampanyasından, bir müşteri sadece bir defa faydalanabiliyor. Kampanya boyunca, bir müşteri en fazla 300 TL Worldpuan kazanabiliyor. Kampanyada elde edilen Worldpuanların yüklenmesi için, müşterilerin yükleme tarihinde Albaraka’nın herhangi bir kredi kartına sahip olması ve kartın kullanıma açık olması gerekiyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için, Albaraka’nın resmi web sitesini ya da müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz. Siz de bu fırsatı kaçırmamak için hemen mobil uygulamadan ya da resmi siteden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: (Haber Merkezi)